Forum

Idź do strony   <<      
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
Blondi
11 gru 2009 : 12:37

Zarejestrowany #146
Dołączył: 09 gru 2008 : 08:24
postów: 55
zadziwia mnie ludzka bezmyślność, za parę lat ci sami ludzie będą chcieli wybrać się ze swoimi pociechami na spacer...a tu zdziwienie, że nie ma nawet jak przejść przez te cholerne śmieci. Szkoda tylko, że nie można ich niczego nauczyć. Tylko jak kogoś złapać na gorącym uczynku...może macie jakieś pomysły????!!!!
Powrót do góry
d_gustaw
13 gru 2009 : 21:24
Zarejestrowany #133
Dołączył: 10 lis 2008 : 17:11
postów: 84
Na gorącym uczynku to trudno będzie kogokolwiek złapać,bo pewnie starają się,by nikt ich nie zauważył.Teraz sprzyja im jeszcze szybko zapadający zmrok.Jak tak można! Żadnego poczucia estetyki i brak odpowiedzialności za środowisko.Już wolę te dziki,przynajmniej naturalne....
Powrót do góry
isabel
15 gru 2009 : 07:38

Zarejestrowany #95
Dołączył: 02 wrz 2008 : 08:30
postów: 149
Otrzymałam odpowiedź od gminy na moje pismo:

"W wyniku dotychczas przeprowadzonych działań ustalono, że teren, na którym zalegają odpady nie jest własnością Gminy Dobra, w związku z czym tutejszy organ nie może podjąć się likwidacji dzikiego wysypiska powstałego w w/w miejscu."

"Dalsze działania podejmowane przez gminę będą miały na celu ustalenie faktycznego właściciela odpadów, a także właścicieli poszczególnych nieruchomości, na terenie których zalegają odpady."

Zawsze coś.:)
Powrót do góry
Idź do strony   <<       

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System