Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Dam/Szukam pracy
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Poczta Polska SA - praca w UP Mierzyn - 0,75 etatu
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
Marta.Olejnik
15 lis 2016 : 10:23
Zarejestrowany #5956
Dołączył: 11 lis 2016 : 15:07
postów: 1
Poczta Polska SA poszukuje kandydatów na stanowisko ds. ekspedycyjno-rozdzielczych w UP Mierzyn na 0,75 etatu. Oferujemy umowę o pracę na okres próbny, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie oraz możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.
Oczekujemy wykształcenia zasadniczego zawodowego, mile widziane wykształcenie średnie, sprawności fizycznej i manualnej, umiejętności szybkiego pisania na komputerze, znajomości pakietu MS Office, odpowiedzialności, skrupulatności, rzetelności oraz gotowości do pracy zmianowej. Doświadczenie nie jest konieczne, wszystkiego nauczymy.
Zadania na stanowisku: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej,
ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i przekazów pocztowych, rozliczanie listonoszy z pobranych do doręczenia przesyłek, rozliczanie placówek pocztowych z przyjętych przesyłek.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które spełniają określone powyżej kryteria kwalifikacyjne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: -e-mail- z dopiskiem "UP Mierzyn".
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System