Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
Perseusz
02 lip 2014 : 19:27

Zarejestrowany #4881
Dołączył: 30 cze 2014 : 09:40
postów: 3
Poszukuję jakichś dobrych materiałów przygotowujących do matury z biologii i chemii, jeżeli ktoś będzie miał taki, to jestem zainteresowany ich odkupieniem, oczywiście za jakieś rozsądne pieniądze:) inetersuje mnie przede wszystkim najnowsza pozycja z WSiP - taka biała książka z obrazkiem próbówki w przypadku książki do chemii i nicią kody DNA w przypadku materiałów do biologii. Według tego co nam przekazywała nauczycielka, to miła być ona dostępna na zdasz.to jednak tam widzę informację,że portal będzie dostępny dopiero od sierpnia. Nie ukrywam trochę zależy mi na czasie, bo mimo, że bez problemu zdałem maturę, to nie poszła mi ona wystarczająco dobrze z tych dwóch przedmiotów, a przynajmniej nie na tyle, żeby myśleć o wymarzonych studiach. Chcę jak najprędzej przysiąść do nauki i czym prędzej poprawić maturę, bo nie chce z tym czekać cały rok. Chcę to zrobić póki jestem na bieżąco z wiedzą...później wiadomo,różnie może być

[ Edytowany 04 lip 2014 : 04:36 ]

Kryje się coś niedobrego w mężczyznach, którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania. Tacy ludzie albo są ciężko chorzy, albo w głębi duszy nienawidzą otoczenia.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System