Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Ogólne :: Narzekalnia
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Takie odśnieżanie to na...ć na nie !
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
kaktusik12
13 sty 2010 : 15:13
Zarejestrowany #85
Dołączył: 09 sie 2008 : 08:53
postów: 193
Czy to ta sama firma odśnieżała nam dzisiaj drogi na koloni co naprawiała je jesienią? Przecież to się nadaje do ...nie powiem do czego.Odśnieżyłem sobie drogę od mojego krawężnika na postawienie samochodu i dla gości.Ten spychacz przejechał i zepchnął śnieg znowu przy krawężniku.Więc znowu biorę za łopatę i odśnieżam.A jechał z taką prędkością że tylko mi mignął,ale zdążyłem zauważyć że spych miał podniesiony na wysokość około 20 cm. nad ziemią.Wyglądało to tak, że chciał szybko wyjeździć paliwo, nabić kilometrów i przy tym nie narobić się umysłowo.A śnieg jak był na drodze tak i jest...Nie czepiam się, ale krew mnie zalewa gdy patrzę na tę robotę.Jeżeli coś się robi to się robi dobrze, a jeżeli ma być źle zrobione to lepiej wcale nie robić .Szkoda naszych pieniędzy...
Powrót do góry
Centaurek
13 sty 2010 : 18:13

Zarejestrowany #222
Dołączył: 07 maj 2009 : 14:49
postów: 74
Aż mi się skojarzyło z pewnym demotywatorem:


No cóż, takie drogi jak wiadomo są niebezpieczne, a zachowanie pługu po prostu chamskie. Jak rzeczywiście kierowca nic nie robił, nie odśnieżał to rzeczywiście jego praca to tylko marnotrawienie naszych pieniędzy no i zagraża naszemu niebezpieczeństwu. Jeżeli tak dalej pójdzie, to chyba powinieneś to gdzieś zgłosić...

Powrót do góry
kaktusik12
13 sty 2010 : 21:28
Zarejestrowany #85
Dołączył: 09 sie 2008 : 08:53
postów: 193
Dokładnie jak w tym demotywatorze
Powrót do góry
ruda28
16 sty 2010 : 18:28

Zarejestrowany #64
Dołączył: 24 lip 2008 : 19:18
postów: 33
Szkoda gadać! Ja kilkakrotnie widziałam pługi, które tak po prostu przejeżdżały sobie zaśnieżoną jak diabli drogą z całkowicie podniesionym do góry spychem... A jak w końcu odśnieżyli, to nie posypali i jechało się po lodzie!
Już mam dość tej zimy
Powrót do góry
Centaurek
16 sty 2010 : 21:57

Zarejestrowany #222
Dołączył: 07 maj 2009 : 14:49
postów: 74
Zima fajna, tylko właśnie żeby jeszcze można było przejść po tych zaśnieżonych chodnikach i jeździć po tych ulicach pełnych śniegu... Przecież to łatwo o wypadek i zrobienie sobie krzywdy a to tylko dlatego, że ktoś sobie lekceważy swoje obowiązki... Więc zakładać buty antypoślizgowe i łańcuchy na opony ! No cóż, wiosna coraz bliżej, trzeba przeczekać...

Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System