Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Zaginęły psy!!!1000zł nagrody za ich odnalezienie!!
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
Lili
09 sty 2010 : 17:10
Zarejestrowany #314
Dołączył: 09 sty 2010 : 16:52
postów: 1
24.12.2009 r. w godzinach porannych w okolicach Kurowa i Ustowa pod Szczecinem zaginęły 2 psy:
1) ciemnobrązowa z białymi znaczeniami pręgowana amstaffka SARA - miała na sobie czarną szeroką obrożę praz metalową grawerowaną adresówkę w kształcie serca,

2) czekoladowo-rudy pitbull red nose FIODOR - miał na sobie brązową szeroką obrożę i czarną skórzaną adresówkę w kształcie serca, pies kuleje na lewą tylną łapę, adoptowany rok temu z Fundacji AST

Oba psy są młode, zadbane, zachipowane i wysterylizowane, mają ok. 2 lat.
Z dala od domu są nieufne, stronią od ludzi. Są bardzo łagodne, sunia wręcz uległa, ale nie lubią innych psów. Poszukiwane są już ponad dwa tygodnie i przez ten czas, pomimo że mieszkamy pod Szczecinem, mogły zajść bardzo daleko.
Może ktoś coś zauważył - proszę wówczas o telefon: 600881691, 880260461.

Możliwe,że psy się rozdzieliły albo nawet któryś z nich został przygarnięty. Prosimy więc o wszelkie sygnały pojawienia się wyżej opisanego psa lub suczki w Państwa sąsiedztwie nawet jeśli będą na smyczy lub z właścicielem.

Dla znalazcy 1000zł nagrody!
Dziękujemy za wszelką pomoc!







[ Edytowany 09 sty 2010 : 17:12 ]
Powrót do góry
martan
09 sty 2010 : 20:11

Zarejestrowany #102
Dołączył: 09 wrz 2008 : 17:14
postów: 286
Ojej. Smutna sprawa. Takie piękne pieski. Ja w zeszłym roku znalazłam niespełna rocznego labradora i w kilkunastu godzin po rozwieszeniu ogłoszeń o znalezisku właściciel sam się do mnie zgłosił. Może ktoś kto znajdzie te pieski, też zacznie sam szukać ich Pana/Panią.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System