Tytuł wiadomości: Gotowy kolejny odcinek ul. Mierzyńskiej
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
środa 20 sty 2021 - 18:44:03


Gotowy kolejny odcinek
ul. Mierzyńskiej


Trzy miesiące przed terminem zakończyły się prace przy budowie kolejnego odcinka ulicy Mierzyńskiej w Mierzynie. W ramach inwestycji za 450 tys. złotych powstał odcinek drogi od strony ul. Okulickiego w kierunku ulicy Kolorowej (do płyt drogowych).


W grudniu rozpoczęła się budowa 3. odcinka ul. Mierzyńskiej w Mierzynie. Prace trwały od strony skrzyżowania z ul. Okulickiego w kierunku ulicy Kolorowej.

Kilka dni temu prace budowlane zostały zakończone - 3 miesiące przed terminem, który upływał 21 kwietnia 2021 r.

"Wykonawca zgłosił zakończenie robót na kolejnym odcinku ul. Mierzyńskiej. Droga jest już przejezdna, a w najbliższych dniach urząd gminy przystąpi do odbioru inwestycji" - informuje Tomasz Kakowski, kierownik Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji UG Dobra.

Koszt inwestycji wyniósł 453.626 złotych brutto. Wykonawcą robót była firma "WIDROG" Karol Wiśniewski. [/b]

Źródło: UG Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Trwa budowa 3. odcinka
ul. Mierzyńskiej


W grudniu rozpoczęła się budowa 3. odcinka ul. Mierzyńskiej w Mierzynie. Prace trwają od strony skrzyżowania z ul. Okulickiego w kierunku ulicy Kolorowej. Koszt inwestycji to ponad 450 tys. złotych.Znamy wykonawcę przebudowy ul. Elżbiety
w Mierzynie


Gmina Dobra rozstrzygnęła przetarg na przebudowę ul. Elżbiety w Mierzynie. Inwestycję zrealizuje Szczecińskie Centrum Brukarskie Sp. z o.o. za kwotę 2,43 mln złotych. Gmina otrzyma na przebudowę ulicy 1,43 mln złotych dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4686 )