Tytuł wiadomości: GoreTech - produkcja, montaż i serwis rolet zewnętrznych
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez kacper
czwartek 20 lut 2020 - 08:04:33


GoreTech - produkcja, montaż i serwis rolet zewnętrznych

Na rynku szczecińskim pojawiła się nowa firma składająca się z doświadczonych pracowników w zakresie produkcji , montażu i serwisu antywłamaniowych rolet zewnętrznych, bram garażowych rolowanych, rolet plisowanych (plisy) i żaluzji wewnętrznych. Produkcja oraz montaż są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.


Firma GoreTech oferuje swoje usługi przez 24 godziny na dobę. Oferowane produkty posiadają wszystkie certyfikaty i atesty jakości i ochrony przeciwpożarowej a do tego dostępne są w konkurencyjnych cenach i bogatej gamie kolorystycznej. Na każdą z realizacji firma wystawia nawet pięcioletnią gwarancję i oferuje najszybszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny praktykując długoterminowe umowy serwisowe. Firma posiada pełen asortyment marki Yooda, Somfy, Nice, Inel.

Antywłamaniowe rolety zewnętrzne stanowią również doskonałą osłonę przed światłem słonecznym oraz wysoką izolację termiczną. Zapewniają także ochronę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Bramy garażowe rolowane to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których jest ograniczona przestrzeń a dodatkowo, poprzez montaż rolet i bram z tego samego materiału ujednolica wygląd budynków, przez co zyskują bardziej estetyczny wygląd.

Firma GoreTech zapewnia profesjonalną usługę i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Swoje usługi oferuje na terenie Szczecina i okolic oraz Niemiec wschodnich.Wizytówka:


GoreTech
tel. kom.: +48 661 499 428
e-mail: kontakt@goretech.pl
www.goretech.pl
facebook/goretechrolety

GoreTech - zdjęcia:
Artykuł promocyjnyTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4579 )