Tytuł wiadomości: Budowa chodnika przy ulicy Topolowej
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 04 lut 2020 - 16:42:17


Budowa chodnika przy
ul. Topolowej w Mierzynie


Jest już gotowy projekt i zezwolenie na budowę chodnika przy ulicy Topolowej w Mierzynie. Chodnik powstanie na odcinku od granicy Mierzyna ze Szczecinem (od strony ul. Łukasińskiego) do skrzyżowania z ul. Miłą.


W ramach inwestycji powstanie chodnik o długości ok. 230 metrów. Połączy on istniejące chodniki od strony ul. Łukasińskiego (przy tablicy Szczecin/Mierzyn) i od strony Mierzyna, który teraz kończy się na wysokości ul. Miłej.

Chodnik o szerokości 2 metrów, z lokalnym zwężeniem do 1,8 m, będzie oddzielony od jezdni wyniesionym, betonowym krawężnikiem.

Jest już gotowy projekt i zezwolenie na realizację inwestycji. Obecnie przygotowywana jest procedura wyboru wykonawcy prac.

Szacunkowa wartość inwestycji to nieco ponad 150.000 zł.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBudowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie:

Zobacz artykuły powiązane:

Przebudowa ulic Wesołej
i Zacisznej w Mierzynie


Do połowy maja 2020 r. gotowa ma być dokumentacja projektowa przebudowy ulic Zacisznej i Wesołej w Mierzynie. Inwestycja zakłada budowę nawierzchni z kostki brukowej wraz z pełną infrastrukturą podziemną, odwodnieniem i uwzględnieniem zjazdów na posesje mieszkańców.W tym roku przebudowa
ul. Elżbiety w Mierzynie


W tym roku rozpocznie się przebudowa ul. Elżbiety w Mierzynie. Zgodnie z budżetem i planem finansowym Gminy Dobra, które zostały uchwalone podczas grudniowej sesji, na modernizację mierzyńskiej drogi zarezerwowano 1,44 mln złotych.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4573 )