Tytuł wiadomości: 28. Finał WOŚP w gminie Dobra - relacja
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
niedziela 12 sty 2020 - 21:14:07


28. Finał WOŚP w gminie Dobra - relacja

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagrała w gminie Dobra. Finał WOŚP odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. Mieszkańcy naszej gminy chętnie brali udział w licytacjach i wrzucali pieniądze do puszek wolontariuszy. Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia.


Część artystyczna związana z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie odbyła się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu. O godzinie 16:00 rozpoczęły się występy, koncerty, pokazy tańca przygotowane przez dzieci i młodzież ze szkół w gminie Dobra. Programy artystyczne przygotowali też Klub tańca "S-55", Klub w Wąwelnicy i Przedszkole Pszczółka.

Uczestnicy finału chętnie licytowali przedmioty i nagradzali oklaskami występy dzieci. Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" oraz LZS Bezrzecze przygotowały kawę, herbatę i ciasta.

Wspólnie udało się zebrać 61.642,39 zł i 312,45 euro. Do puszki trafiły też kolczyki koloru złotego i srebrnego oraz medalik. Dla porównania w zeszłym roku w gminie Dobra zebrano 49 tys. zł, a dwa lata temu 41 tys. złotych.

Organizatorzy serdecznie dziękują wolontariuszom za kwestowanie i zbiórkę pieniędzy, a mieszkańcom gminy Dobra za udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pieniądze i precjoza zostały przekazane do banku na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas 28. Finału WOŚP zbierane były środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości28. finał WOŚP w gminie Dobra - 12 stycznia 2020 r.:


28. finał WOŚP w gminie Dobra - 12 stycznia 2020 r.:

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4557 )