Tytuł wiadomości: Spotkanie autorskie z Katarzyną Wójcicką
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
poniedziałek 30 gru 2019 - 07:09:24


Spotkanie autorskie
z Katarzyną Wójcicką


Filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Mierzynie zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowe spotkanie noworoczne, które rozpocznie kolejny już cykl warsztatów dla małego czytelnika. Gościem specjalnym spotkania będzie Katarzyna Wójcicka, wyjątkowo utalentowana ilustratorka i autorka książki dla dzieci "Mysienoski. Czar zimy".


W grudniu ukazała się debiutancka książka dla dzieci Katarzyny Wójcickiej zatytułowana "Mysienoski. Czar zimy". Opublikowało ją Wydawnictwo Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie. Książka powstała przy wsparciu stypendium artystycznego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

To opowieść pełna ciepła, osadzona w zimowej scenerii. Mieszkańcy Błękitnej Polany po przybyciu gila Gilberta zwiastującego nadejście zimy, przygotowują się na długi sen. Zanim jednak położą się do swoich ciepłych łóżeczek i będą śnić wielobarwne sny, czeka ich wiele przygód.

Zapraszamy na spotkanie z autorką książki Katarzyną Wójcicką, które odbędzie się w czwartek, 9 stycznia o godz. 18:00 w bibliotece w Mierzynie przy ul. Weleckiej 5. Spotkanie rozpocznie kolejny już cykl warsztatów dla małego czytelnika.

Wstęp wolny. Gorąco polecamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościSpotkanie autorskie z Katarzyną Wójcicką:
Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4547 )