Tytuł wiadomości: Wypadek na ul. Weleckiej w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 05 lis 2019 - 12:33:10


Wypadek na ul. Weleckiej w Mierzynie

We wtorek, 5 listopada doszło do poważnego wypadku w Mierzynie. Na skrzyżowaniu ulic Weleckiej, Topolowej i Długiej ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.


Do zdarzenia doszło krótko przed południem. Przed skrzyżowaniem ulic Weleckiej, Topolowej i Długiej na czerwonym świetle zatrzymał się samochód osobowy marki Opel. Jadący za nim kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zauważył zmiany świateł i uderzył w tył osobówki. W wyniku silnego uderzenia kierująca Oplem kobieta została ranna. Poszkodowana trafiła do szpitala na badania.

Na miejsce zdarzenia przyjechała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Wołczkowa i policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli skrzyżowanie i ręcznie sterowali ruchem. Jak informuje policja kierowcy byli trzeźwi.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościWypadek na ul. Weleckiej w Mierzynie:Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4507 )