Tytuł wiadomości: IKEA w Szczecinie - tylko 3 km od Mierzyna
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
poniedziałek 30 wrz 2019 - 10:09:58


IKEA w Szczecinie
- tylko 3 km od Mierzyna


Sklep IKEA w Szczecinie zostanie otwarty w 2021 roku - poinformował Prezydent Szczecina Piotr Krzystek w mediach społecznościowych. Szwedzki hipermarket zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu Mieszka I z Białowieską (na zdjęciu).


"Miło mi poinformować - IKEA w Szczecinie! To zapewne bardzo dobra informacja dla wielu z Was. Budowa przy skrzyżowaniu Mieszka I z Białowieską rozpoczyna się już w październiku. Będzie to kolejny element łączący nas ze Skandynawią" - poinformował dzisiaj na swoim facebookowym profilu Prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Szwedzki hipermarket oferujący meble i artykuły dekoracyjne zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu Mieszka I z Białowieską w Szczecinie - 10 minut drogi samochodem od granic gminy Dobra.

Budowa sklepu ma się zakończyć w pierwszej połowie 2021 roku.

IKEA jest firmą działającą w branży meblarskiej, od ponad 70 lat zajmującą się produkcją i sprzedażą artykułów wyposażenia domu. Jej założyciel, Ingvar Kmprad od najmłodszych lat zdobywał doświadczenie biznesowe w handlu, aby w 1943 roku założyć swoje pierwsze poważne przedsiębiorstwo, będące później potentatem w branży meblarskiej. Firma prowadzi swoją działalność w oparciu o ponad 350 sklepów zlokalizowanych w 28 krajach świata.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4479 )