Tytuł wiadomości: Bezpłatne treningi na Mierzyniance
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
piątek 12 kwi 2019 - 07:18:38


Bezpłatne treningi
na Mierzyniance


Zapraszamy mieszkańców Mierzyna i gminy Dobra na otwarte, bezpłatne treningi na świeżym powietrzu prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów na zewnętrznych urządzeniach treningowych. Ćwiczenia, w ramach kampanii społecznej "Trenuje bo lubię", startują 14 kwietnia o godz. 9:30 i będą odbywać się w każdą niedzielę na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie.


"Trenuje bo lubię" to kampania społeczna promująca zdrowy tryb życia i trening dla całych rodzin. Wyznając zasady zdrowia i bezpieczeństwa zrzeszając ludzi pozytywnie zainspirowanych, tych wszystkich, dla których aktywność fizyczna jest motywem dnia.

Mieszkańcy Mierzyna i gminy Dobra mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach, które prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów na zewnętrznych urządzeniach treningowych znajdujących się na terenie rekreacyjno-sportowym Mierzynianka w Mierzynie. Pierwsze zajęcia startują 14 kwietnia o godz. 9:30. Kolejne treningi odbywać się będą w każdą niedzielę o tej samej godzinie.

Na wspólne zajęcia zapraszają Fundacja Anioły Sportu, TLS Sport oraz Gmina Dobra, która sponsoruje treningi dla mieszkańców.

Więcej informacji stronie www.trenujebolubie.pl oraz na profilu na Facebooku i kanale w serwisie YouTube.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBezpłatne treningi na Mierzyniance - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:

Nowe urządzenie do ćwiczeń na Mierzyniance

W połowie maja w centralnej części terenu sportowo-rekreacyjnego Mierzynianka ustawiono nowe urządzenie do ćwiczeń street workoutu. To nie wszystko - do końca listopada, w każdą niedzielę odbywać się będą otwarte treningi dla mieszkańców, pokazujące możliwości nowego urządzenia.Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4340 )