Tytuł wiadomości: Dzień otwarty szkoły w Mierzynie - zdjęcia
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez kacper
sobota 23 mar 2019 - 09:09:54


Dzień otwarty szkoły
w Mierzynie - zdjęcia


W piątek, 22 marca odbył się dzień otwarty w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie. Podobnie jak rok temu, szkołę odwiedziło wielu rodziców ze swoimi pociechami. Nauczyciele i uczniowie mierzyńskiej PSP przygotowali różnorodne atrakcje. To była doskonała okazja do poznania placówki przez przyszłych uczniów.


Rodzice z dziećmi mogli zwiedzać specjalnie przygotowane klasy i porozmawiać z nauczycielami, logopedą lub pedagogiem. Uczniowie Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie przygotowali różnorodne występy artystyczne, m.in. występy koła muzycznego i uczniów klas V-VI, zwycięzców szkolnych konkursów talentów i przedstawienie koła teatralnego klas II. Zobaczyć było można również prezentacje przygotowane przez uczniów szkoły, rozgrywki sportowe, gry wielkoformatowe i multimedialne gry sportowe z użyciem kontrolera ruchu, wystawy i pokazy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Reklamy Google:


Dla najmłodszych przygotowano warsztaty plastyczne. Były też eksperymenty chemiczne, galeria "Pasje Nauczycieli", galeria "Widziane z bliska" oraz zagadki i zabawy z użyciem tablicy interaktywnej, oglądanie filmów przyrodniczych w systemie 3D i wiele innych atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, którą prezentujemy poniżej.

Przypominamy, że 25 lutego rozpoczęły się zapisy do klas 1. na rok szkolny 2019/2020. Wnioski dotyczące przyjęcia dziecka do Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie przyjmowane są do 25 marca 2019 r. Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w godz. od 8:00 do 15:00.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościDzień otwarty Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie - 22 marca 2019 r.:
Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4318 )