Tytuł wiadomości: Turniej Piłki Siatkowej w Mierzynie - wideo i zdjęcia
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
środa 20 lut 2019 - 08:23:48

Turniej Piłki Siatkowej
w Mierzynie - relacja

W sobotę, 16 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja LZS Bezrzecze. Kolejne miejsca zajęły drużyny Bezrzecze II, OSP Wołczkowo i Mierzyn I.

Turniej rozpoczął się o godz. 10:00. Po emocjonujących meczach na prowadzenie wysunęły się cztery zespoły: LZS Bezrzecze, Mierzyn I, OSP Wołczkowo i Bezrzecze II. Ostatecznie 1. miejsce zajęła reprezentacja LZS Bezrzecze, która w finale zmierzyła się z zespołem Bezrzecze II.

Mierzyn II

Podczas turnieju nie zabrakło wspaniałych akcji, przypominających najlepsze mecze reprezentacji Polski. Wszyscy zawodnicy przestrzegali zasad fair play. Na koniec turnieju Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch, Jerzy Trędowicz z UG Dobra oraz Andrzej Grochowski z GZ LZS wręczyli uczestnikom turnieju puchary, dyplomy i pamiątkowe nagrody.

Organizatorami turnieju była Gmina Dobra i GZ LZS w Dobrej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Turniej Piłki Siatkowej w Mierzynie - 16.02.2019 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

w Mierzynie - zdjęcia

W sobotę, 10 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 9 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja Grzepnicy. Drużyny z Mierzyna zajęły 3 i 5 miejsce.

W sobotę, 4 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Po raz pierwszy zaprezentowała się drużyna LZS Skarbimierzyce. Najlepszym zespołem, podobnie jak rok temu, okazała się reprezentacja Sławoszewa.

W sobotę, 20 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Po raz pierwszy w turnieju wzięło udział aż 8 drużyn. Najlepszym zespołem, podobnie jak rok temu, okazała się reprezentacja Sławoszewa.

W sobotę 21 marca 2015 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci Sławoszewa, którzy w finale pokonali ubiegłorocznych mistrzów - zespół LZS Bezrzecze.

W sobotę 22 marca 2014 r. o godz. 10 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcą turnieju została drużyna LZS Bezrzecze.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin