Tytuł wiadomości: Turniej Piłki Siatkowej w Mierzynie
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 07 lut 2019 - 20:03:05

Turniej Piłki Siatkowej
w Mierzynie

W sobotę, 16 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zmagania zespołów rozpoczną się o godz. 10:00. Rok temu puchar zdobyła reprezentacja Grzepnicy. Drużyny z Mierzyna zajęły 3 i 5 miejsce.

Zgłoszenia do turnieju piłki siatkowej w Mierzynie przyjmowane są do 14 lutego pod nr telefonów: 91 333 10 38 lub 508 209 119. W zawodach mogą brać udział mieszkańcy gminy Dobra. Dodatkowo w każdej drużynie musi występować w czasie gry przynajmniej jedna zawodniczka. Gorąco zachęcamy do udziału i kibicowania zespołom z gminy Dobra.

Rok temu w turnieju wzięło udział 9 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja Grzepnicy. Kolejne miejsca na podium zajęły zespoły Wołczkowo i Mierzyn II. Najlepszą zawodniczką turnieju została Ilona Wołejszo z drużyny Berzrzecza, a najlepszym zawodnikiem Wojciech Poźniak z reprezentacji Grzepnicy. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z ubiegłorocznej edycji turnieju.

Organizatorami turnieju są Gmina Dobra i GZ LZS w Dobrej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra - 10 lutego 2018 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

w Mierzynie - zdjęcia

W sobotę, 10 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 9 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja Grzepnicy. Drużyny z Mierzyna zajęły 3 i 5 miejsce.

W sobotę, 4 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Po raz pierwszy zaprezentowała się drużyna LZS Skarbimierzyce. Najlepszym zespołem, podobnie jak rok temu, okazała się reprezentacja Sławoszewa.

W sobotę, 20 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Po raz pierwszy w turnieju wzięło udział aż 8 drużyn. Najlepszym zespołem, podobnie jak rok temu, okazała się reprezentacja Sławoszewa.

w Mierzynie - relacja

W sobotę 21 marca 2015 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci Sławoszewa, którzy w finale pokonali ubiegłorocznych mistrzów - zespół LZS Bezrzecze.

W sobotę 22 marca 2014 r. o godz. 10 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcą turnieju została drużyna LZS Bezrzecze.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin