Tytuł wiadomości: Spotkanie seniorów w gminie Dobra - zdjęcia
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 29 sty 2019 - 08:56:11


Spotkanie seniorów
w gminie Dobra - zdjęcia


W piątek, 25 stycznia w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyło się spotkanie noworoczne seniorów. Ta uroczysta i wspaniała zabawa dla najstarszych mieszkańców gminy Dobra stała się już tradycją, na którą wiele osób czeka cały rok.


Dzięki współpracy Gminy Dobra i Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie wydarzenie po raz kolejny mogło się odbyć w siedzibie Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Dobrej.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Zofia Hrynkiewicz oraz Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Władysława Gruszczyńska przywitały gości oraz uroczyście rozpoczęły zabawę symboliczną lampką szampana i noworocznymi życzeniami. Po przywitaniu goście zasiedli do wspólnej kolacji. Znakomita zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Wiele atrakcji uczestnikom spotkania dostarczył zespół Dobrowianki, który umilił czas swoim występem. Podczas spotkania wystąpił również Przemek Radziszewski, gwiazda programu The Voice of Poland, który zaśpiewał kilka romantycznych piosenek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania noworocznego seniorów.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościSpotkanie noworoczne seniorów - 25 stycznia 2019 r.:Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4272 )