Tytuł wiadomości: Udane otwarcie nowego sklepu Polbit
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
środa 05 gru 2018 - 09:44:14


Udane otwarcie nowego sklepu Polbit

Nowy salon Polbit w Dołujach został oficjalnie otwarty 1 grudnia. Uroczysta inauguracja była momentem pełnym emocji i wzruszenia, a przecinaniu symbolicznej wstęgi przez Annę i Bartosza Polender towarzyszyła burza oklasków. Każdy z gości otrzymał kawałek pysznego tortu oraz kieliszek bezalkoholowego szampana. Był to także czas na zapowiedź kolejnych planów oraz ogłoszenie tygodnia pełnego niesamowitych promocji.


Firma specjalizująca się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego stanęła na wysokości zadania i przygotowała całą masę atrakcji dla odwiedzających. Zgromadzeni mogli wziąć udział w wielu turniejach, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Najważniejszym punktem zmagań były rozgrywki w grę sportową FIFA 19. Najpopularniejsza na świecie zręcznościowa symulacja piłki nożnej zaangażowała w rywalizację dziesiątki kibiców. Każdy chciał pokazać swoje umiejętności i udowodnić, że lepiej operuje wirtualnymi piłkarzami. Ostatecznie najlepszy okazał się gracz o pseudonimie Stano, który w nagrodę za nienaganną dyspozycję otrzymał tablet oraz specjalne punkty do wykorzystania w nowym serwisie dla graczy.

Co więcej, odwiedzający mogli wziąć udział jeszcze w innych turniejach. Jednym z nich były rozgrywki w Polbit: The Game, czyli autorską mini-grę stworzoną przez jednego z pracowników firmy. "Gra jest zręcznościową symulacją codziennego funkcjonowania firmy Polbit. Punkty otrzymuje się za zbieranie poleasingowego sprzętu, a traci za zbyt dużą liczbę napraw czy reklamacji" - wyjaśnia Filip Mozol, jeden z autorów gry.

Najlepszy w zmaganiach okazał się Emce, który w nagrodę otrzymał nowoczesny laptop z oferty sklepu. Pozostali gracze z najlepszymi wynikami także byli zadowoleni, bo za swój udział zostali nagrodzeni bonami do wykorzystania w sklepie.

Jakby tego było mało, odwiedzający mogli być świadkami pierwszego w historii Polbit Esport League meczu pokazowego między szczecińskimi szkołami - reprezentacją Zespołu Szkół Łączności oraz drużyną Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych. W emocjonującym meczu w League of Legends lepsi okazali się zawodnicy "Łączności", którzy poza nieśmiertelną chwałą otrzymali stosowne prezenty za udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Organizatorzy widowiska za każdym razem podkreślali, że dzisiejsza potyczka jest tylko przetarciem szlaków przed jeszcze większymi planami dotyczącymi międzyszkolnych pojedynków.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościOtwarcie nowego sklepu Polbit - 1 grudnia 2018 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

Wielkie otwarcie
sklepu Polbit


W sobotę, 1 grudnia o godzinie 10 firma Polbit dokona oficjalnego otwarcia nowego sklepu stacjonarnego przy ulicy Słoneczny Sad 33 w Dołujach. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy miłośnicy nowych technologii, którzy będą chcieli być naocznymi świadkami rozpoczęcia kolejnego etapu w dynamiczne rozwijającej się historii lokalnego biznesu.

Artykuł promocyjnyTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4215 )