Tytuł wiadomości: Wielkie otwarcie sklepu Polbit
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
czwartek 29 lis 2018 - 14:55:15


Wielkie otwarcie
sklepu Polbit


W sobotę, 1 grudnia o godzinie 10 firma Polbit dokona oficjalnego otwarcia nowego sklepu stacjonarnego przy ulicy Słoneczny Sad 33 w Dołujach. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy miłośnicy nowych technologii, którzy będą chcieli być naocznymi świadkami rozpoczęcia kolejnego etapu w dynamiczne rozwijającej się historii lokalnego biznesu.


Firma Polbit została założona w 1997 roku i jest pierwszą firmą w województwie zachodniopomorskim specjalizującą się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Przez ponad 20 lat funkcjonowania udało się zyskać uznanie wielu kupujących, którzy poza atrakcyjnymi cenami docenili również wysoką jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę klienta.

Otwarcie nowego sklepu to także szansa dla wszystkich poszukiwaczy niskich cen. Firma z okazji nadchodzącego wydarzenia zaskoczy odwiedzających wyjątkowymi promocjami na sprzęt komputerowy. Taniej będzie można kupić komputery stacjonarne, jak również laptopy, monitory czy urządzenia wielofunkcyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie zapomniano także o miłośnikach gier komputerowych. Polbit to główny patron marki Polbit Esport League, czyli najaktywniejszego organizatora rozgrywek dla graczy w regionie. W związku z premierą sklepu organizatorzy przedstawią plany na kolejny sezon, w tym informację o ulepszonej platformie turniejowej, harmonogramie rozgrywek na najbliższy kwartał czy rozbudowanym systemie szkoleniowym dla graczy.

Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami oraz zmierzyć się z innymi w rozgrywkach w popularne gry. Emocje gwarantowane!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościWielkie otwarcie sklepu Polbit:

Artykuł promocyjnyTa wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4204 )