Tytuł wiadomości: Podziękowania dla Rady Gminy Dobra
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
poniedziałek 19 lis 2018 - 06:57:42


Podziękowania dla Rady
Gminy Dobra


Po zakończeniu sesji Rady Gminy Dobra, która odbyła się 15 listopada, wójt Teresa Dera i przewodniczący rady Bartłomiej Miluch podziękowali radnym za pracę i wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz książki. To była ostatnia 37. sesja kadencji 2014-2018.


"Chciałbym podziękować wszystkim Państwu za tą czteroletnią pracę, za ten czas, który poświęciliście pracy dla gminy" - mówił Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.

"Była to kadencja bardzo pracowita i bardzo trudna. Narzuciliśmy sobie wiele inwestycji do realizacji" - podsumowała mijającą kadencję Wójt Gminy Dobra Teresa Dera. "Wysokie rankingi świadczą o tym, że nie jest to praca jednej osoby, ale całego zespołu" - dodała wójt.

Radę Gminy Dobra podczas kadencji 2014-2018 reprezentowali:
- Władysława Gruszczyńska
- Halina Sromek
- Hanna Suszczyńska
- Ewa Głowacka
- Bartłomiej Miluch
- Tomasz Czarnota
- Karol Grochot
- Jerzy Stachowicz
- Grzegorz Śliwiński
- Wiesław Łodykowski
- Tomasz Czubara
- Wojciech Halec
- Mariusz Lindner
- Jarosław Reszta
- Zbigniew Gadowski


Radni otrzymali dyplomy oraz książki: "36. Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Dobrej [1968-1999]" i "Kobiety niepodległości - bohaterki, żony, powiernice".

Przedstawiciele samorządu podziękowali też za współpracę sołtysom oraz kierownikom jednostek organizacyjnych. Nie mogło zabraknąć też pamiątkowego zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tej uroczystości oraz galerii zdjęć.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościPodziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018:


Podziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018:Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.4194 )