Tytuł wiadomości: Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - relacja
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
piątek 12 sty 2018 - 11:31:21

Młodzieżowy Turniej
Tenisa Stołowego
- relacja i zdjęcia

W czwartek, 11 stycznia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. Do walki stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Była to już piąta edycja tego turnieju.

Eliminacje rozpoczęły się o godzinie 10:00. Po zaciętej rywalizacji w ćwierćfinałach i półfinałach mogliśmy obserwować najbardziej emocjonujące pojedynki o miejsca na podium.

W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Emma Gryczman (PSP Mierzyn). Drugie miejsce zajęła Aniela Wysługocka (PSP Dobra), a na trzecim miejscu uplasowała się Anna Szczepańska (PSP Dołuje).

W kategorii szkół podstawowych wśród chłopców pierwsze miejsce zdobył Filip Byczak (PSP Mierzyn), który obronił swój tytuł z zeszłego roku. Drugie miejsce zajął podobnie jak rok temu Jakub Burda (PSP Mierzyn), natomiast na trzecim miejscu uplasował się Stanisław Wysługocki (PSP Dobra).

W kategorii gimnazjalistów startowali uczniowie Gimnazjum Publicznego w Dołujach. Poniżej prezentujemy wyniki starszej grupy wiekowej:

III miejsce - Kacper Dziekański

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i nagrody. Organizatorami turnieju byli Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej. Zawody poprowadził podobnie jak w zeszłym roku Jerzy Trędowicz.

Źródło: Jerzy Trędowicz, Urząd Gminy Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego w Mierzynie - 11 stycznia 2018 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

w Mierzynie - zdjęcia

W czwartek, 19 stycznia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. Do walki stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Była to kolejna, czwarta edycja tego turnieju. Zawody poprowadził podobnie jak w zeszłym roku Jerzy Trędowicz.

Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego w Mierzynie - zdjęcia

W czwartek, 28 stycznia 2016 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie rozegrano finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. W turnieju wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu naszej gminy.

Turniej Tenisa Stołowego w Mierzynie - zdjęcia

W sobotę 21 lutego 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie po raz drugi odbył się Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. W turnieju wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu naszej gminy. W kategorii chłopcy ze szkół podstawowych zwyciężył Natan Konik z PSP Mierzyn.

W środę 12 lutego 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie po raz pierwszy odbył się Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. W turnieju wzięli udział uczniowie - chłopcy oraz dziewczęta szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu naszej gminy.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin