Tytuł wiadomości: Radni wizytowali drogi w gminie Dobra
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
niedziela 26 mar 2017 - 13:55:12


Radni wizytowali drogi
w gminie Dobra


W sobotę, 25 marca radni gminy Dobra wizytowali drogi w naszym regionie. Sprawdzano jakość nawierzchni i dojazd do posesji. Teraz radni wytypują ulice, które zostaną wyrównane lub utwardzone z użyciem betonowych płyt drogowych.


Reklamy Google:


W sobotę odbyło się wspólne, terenowe posiedzenie stałych Komisji Rady Gminy Dobra. Radni wraz z przedstawicielami urzędu wizytowali drogi w naszej gminie i sprawdzali jakość ich nawierzchni. Przez cały dzień radni odwiedzili wszystkie miejscowości w gminie i sprawdzili kilkadziesiąt ulic, m.in. w Mierzynie, Bezrzeczu, Dobrej, Wołczkowie, Dołujach czy Kościnie. Drogi były sprawdzane od rana do późnych godzin popołudniowych.

Teraz radni wytypują ulice, które zostaną wyremontowane lub utwardzone z użyciem betonowych płyt drogowych. Decyzja powinna zapaść w czwartek 30 marca. W budżecie na 2017 rok Gmina Dobra zarezerwowała na budowę lub remont dróg 9 mln złotych, z czego 1,5 mln zł na utwardzenie ulic z wykorzystaniem płyt drogowych.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościRadni wizytują drogi w gminie Dobra - 25 marca 2017 r.:Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin
( http://mierzyn24.pl/news.php?extend.3454 )