Tytuł wiadomości: Turniej Piłki Siatkowej w Mierzynie - relacja
(Kategoria: Mierzyn - Szczecin: wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
wtorek 24 mar 2015 - 07:49:28

Turniej Piłki Siatkowej
w Mierzynie - relacja

W sobotę 21 marca w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci Sławoszewa, którzy w finale pokonali ubiegłorocznych mistrzów - zespół LZS Bezrzecze.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn: LZS Wołczkowo, PSP Mierzyn, Sławoszewo, LZS „Pionier” Buk, LZS Bezrzecze i LZS „Orły” Grzepnica. Zespoły rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach, systemem "każdy z każdym".

Po podliczeniu punktów wszystkich drużyn z obu grup, rozegrano mecze o poszczególne miejsca w turnieju. W meczu o 5 miejsce LZS „Orły” Grzepnica pokonały reprezentację LZS „Pionier” Buk 2:0. W spotkaniu o 3 miejsce lepsza okazała się drużyna PSP Mierzyn, która pokonała LZS Wołczkowo 2:1. W finale turnieju, po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu, reprezentacja Sławoszewa wygrała 2:0 z drużyną LZS Bezrzecze. Najlepszą zawodniczką turnieju została Marzena Olejnik z PSP Mierzyn, a najlepszym zawodnikiem Arkadiusz Kacperski ze Sławoszewa.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i piłki, a najlepsi siatkarze puchary i nagrody indywidualne. Organizatorami turnieju była gmina Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Organizatorzy dziękują dyrekcji i pracownikom PSP w Mierzynie, którzy udostępnili i przygotowali salę gimnastyczną do turnieju.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra - 21 marca 2015 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

W sobotę 22 marca 2014 r. o godz. 10 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Zwycięzcą turnieju została drużyna LZS Bezrzecze.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin