Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kurier Lokalny Gminy Dobra - nowa gazeta


Kurier Lokalny Gminy Dobra - nowa gazeta

Na początku marca ukazał się pierwszy numer Kuriera Lokalnego Gminy Dobra. To nowy i bezpłatny miesięcznik, który informuje o istotnych sprawach dotyczących mieszkańców gminy Dobra. Inwestycje, wydarzenia, wywiady, a przede wszystkim dużo zdjęć z naszego regionu - to wszystko znajdzie się w nowej, bezpłatnej gazecie.


Reporterzy Kuriera Lokalnego Gminy Dobra będą wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajrzą do każdej miejscowości: od Mierzyna, przez Bezrzecze, Wołczkowo, Dobrą, Grzepnicę, Buk, Łęgi, Rzędziny, Stolec, po Lubieszyn, Dołuje, Kościno, Skarbimierzyce, Wąwelnicę i Redlicę. W nowej gazecie nie zabraknie zdjęć naszej gminy, również lotniczych.

Kurier Lokalny Gminy Dobra tworzą mieszkańcy i osoby blisko związane z naszą gminą. "Korzystamy z doświadczenia i wiedzy osób, które mieszkają w gminie Dobra od kilkudziesięciu lat. Dzięki temu mamy okazję poznać i podzielić się historiami z naszej okolicy, o których niewielu słyszało" - mówi redaktor naczelny nowej gazety Bartosz Świderski.

Nie zabraknie też rozrywki dla małych i dużych. W pierwszym numerze można wziąć udział w konkursie fotograficznym. Wystarczy zrobić zdjęcie oznak zbliżającej się wiosny i wysłać na adres e-mail: redakcja@kurier-gminadobra.pl. Główną nagrodą w konkursie jest tablet. W planach są już kolejne zabawy z atrakcyjnymi nagrodami.

Reklamy Google:


W marcowym wydaniu gazety szczególnie polecamy wywiad z ośmioletnią Małgosią z Mierzyna, która została najmłodszą uczestniczką programu “MasterChef Junior”, emitowanego przez telewizję TVN. Nie zabrakło też informacji o najważniejszych inwestycjach w gminie Dobra. Te największe to rozbudowa szkół w Dobrej i Bezrzeczu. Polecamy również fotorelację z turnieju siatkówki, który odbył się w Mierzynie i marcową ofertę Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

W gazecie znajdziemy też informacje od Urzędu Gminy Dobra,
m.in. o podatkach, harmonogramie odbioru śmieci i zbiórce odpadów wielkogabarytowych. "Współpracujemy z urzędem, ale nie jesteśmy jego tubą informacyjną. Takie sugestie pojawiły się ze strony osób i serwisów blisko związanych i współpracujących z konkurencyjną gazetą. Szkoda, że już na początku konkurencja obrała kurs polegający na szkalowaniu i podważaniu naszej niezależności, zamiast skupić się na rzetelnym informowaniu mieszkańców o wydarzeniach, które mają miejsce w gminie. To mieszkańcy ocenią czy nowy miesięcznik spełni ich oczekiwania, a nie osoby, które na każdym kroku i w co drugim zdaniu podkreślają swoją niezależność polegającą w dużej mierze na jednostronnej krytyce. Zresztą czym więcej gazet i serwisów informacyjnych działających na terenie gminy tym lepiej. Dzięki temu mieszkańcy mają szeroki wybór informacji" - komentuje Bartosz Świderski.

Kurier Lokalny Gminy Dobra wydawany jest na wysokiej jakości papierze. Obecnie gazeta dostępna jest w 37 punktach zlokalizowanych w 13 miejscowościach - listę prezentujemy poniżej. W planach jest również dostarczanie gazety bezpośrednio do mieszkańców. Osoby prowadzące działalność handlową lub usługową na terenie gminy Dobra, które chcą, aby nowy miesięcznik był dostępny również w ich punkcie, mogą wysłać w tej sprawie maila na adres: redakcja@kurier-gminadobra.pl.

Firmy, które są zainteresowane ofertą reklamową nowej gazety, mają do dyspozycji moduły w różnych formatach - ceny prezentujemy tutaj. Oprócz standardowych form promocyjnych, ogłoszeń i artykułów sponsorowanych, dostępne są wkładki reklamowe (insert) w różnych formatach - od A6 do A4. Nowy miesięcznik oferuje także patronat medialny nad wydarzeniami, które odbywają się na terenie gminy Dobra lub przeznaczone są dla mieszkańców naszego regionu. Za pośrednictwem gazety można zrealizować kampanie prasowe, internetowe lub łączone - z popularnymi portalami społecznościowymi w gminie Dobra: GminaDobra24.pl, Mierzyn24.pl i Bezrzecze24.pl.

"Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że nowa gazeta spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszego wydawnictwa" - poleca redaktor naczelny Kuriera Lokalnego Gminy Dobra.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz marcowy numer gazety:


Przydatne linki i adresy mailowe:

Kurier Lokalny Gminy Dobra znajdziesz w dobrych punktach:
Mierzyn
Apteka Mierzyn, ul. Welecka 38 (Centrum Mierzyn)
Pan Widelec, ul. Welecka 2 (Galeria Handlowa Welecka)
Centrum Medyczne AGMED ul. Grafitowa 4
Klinika Stomatologiczna DENTAMEDICA, ul. Topolowa 1i
Biblioteka w Mierzynie, ul. Welecka 5
Sklep Spożywczo-Przemysłowy ul. Welecka 21
Sklep Spożywczo-Przemysłowy, ul. Spółdzielców 4

Bezrzecze / Szczecin
Klub w Bezrzeczu, ul. Koralowa 61c
BENE SPORT CENTRUM, ul. Modra 80
Przychodnie Medycyny Rodzinnej ul. Górna 18b
Salon Kosmetyczny Agatha, ul. Koralowa 63

Dobra
Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a
Urząd Gminy Dobra, ul. Graniczna 24a
Urząd Gminy Dobra, ul. Graniczna 39b
Centrum Medyczne AGMED ul. Graniczna 24a
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek ul. Graniczna 31
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jeżyk ul. Graniczna 11a
Sklep Spożywczo-Przemysłowy ul. Szczecińska 29

Dołuje
Klub w Dołujach, ul. Żubrza 7
Biblioteka w Dołujach, ul. Daniela 1
Freshmarket, ul. Daniela 3
Sklep Wielobranżowy FARMA ul. Słoneczny Sad 26

Wołczkowo
Urząd Gminy Dobra, ul. Lipowa 51
Klub w Wołczkowie, ul. Lipowa 11a
Zajazd Pod Lipami, ul. Lipowa 31
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Groszek ul. Lipowa 44

Buk
Świetlica Środowiskowa, Buk 42
Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Buk 4

Grzepnica
Świetlica Środowiskowa, Grzepnica 8c
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Grzepnica 3/4

Kościno
Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Kościno 7

Łęgi
Świetlica Środowiskowa, ul. Na Świdwie 5b

Rzędziny
Klub w Rzędzinach, Rzędziny 19

Skarbimierzyce
Klub, Skarbimierzyce 17
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Skarbimierzyce 36

Stolec
Klub w Stolcu, Stolec 9

Wąwelnica
Klub w Wąwelnicy, Wąwelnica 5a

piątek 11 mar 2016 - 05:14:33 | Komentarze: 0
Szybkie drukowanie

szukaj w Mierzynie

Mierzyn - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

DENTAMEDICA.jpg
Mierzyn, ul. Topolowa 1i
tel. +48 691 211 449, +48 733 211 449
+48 91 38 31 361
Dentamedica to gabinety stomatologiczno-implantologiczne
w Mierzynie, w których najnowocześniejszy sprzęt
i technologie w połączeniu z wiedzą
i doświadczeniem lekarzy, zapewnią Państwu kompleksowe leczenie
i pełną satysfakcję
. Oferujemy pełen zakres usług dentystycznych.

chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci. www.porannachmurka.pl
agmed.jpg
CENTRUM MEDYCZNE AGMED
Mierzyn, ul. Grafitowa 4
Dobra, ul. Graniczna 24A
Lekarz rodzinny, lekarz chorób wewnętrznych, pediatra, stomatolog, ginekolog, dermatolog, laryngolog, okulista. Wizyty prywatne u ortopedy, ortodonty i z zakresu med. pracy. Mierzyn: +48 91 48 33 808,
Dobra: +48 91 311 33 01.

elite.jpg


McDonalds.jpg

AGD.jpgSpecjalizujemy się w naprawie pralek, zmywarek, lodówek, kuchenek, płyt ceramicznych, indukcyjnych wszystkich firm. Oferujemy również montaż nowych urządzeń. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wykonane naprawy! Zadzwoń: +48 601 758 120

thomas.jpg
Thomas.biz.pl
Mierzyn Lubieszyńska 34
Prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń ogrodowych, elementy wyposażenia ogrodów (ryby, pokarm, akcesoria do oczek wodnych). W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne maszyny oraz środki do utrzymania czystości. Możliwość wypożyczania sprzętu ogrodniczego.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej

reklama

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.

reklama.jpg
Reklama w portalu Mierzyn24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Mierzyn24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
Redakcja Mierzyn24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu Mierzyn24.pl. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem.
Serwisy partnerskie:
Konstancin-Jeziorna | Wiadomości z Konstancina | Mapa Konstancina | Kalendarz wydarzeń | Forum sąsiedzkie | Tu mieszkamy | Przydatne informacje | Katalog firm | Reklama w portalu
Swarzędz | Wiadomości ze Swarzędza | Mapa Swarzędza | Forum sąsiedzkie | Miejscówka | Informator | Katalog firm ze Swarzędza i Poznania | Reklama w portalu
Szczecin - Bezrzecze | Wiadomości z Bezrzecza | Mapa Bezrzecza | Forum sąsiedzkie | Tu mieszkamy | Przydatne informacje | Katalog firm | Reklama w portalu
Szczecin - Gumieńce | Wiadomości z Gumieniec | Mapa Gumieniec | Forum sąsiedzkie | Miejscówka | Informator | Katalog firm z Gumieniec i Szczecina | Reklama w portalu
Gdańsk - Osowa | Wiadomości z Osowej | Mapa Osowej | Sport w Osowej | Forum sąsiedzkie | Tu mieszkamy | Przydatne informacje | Katalog firm | Reklama w portalu