Forum

Mierzyn 24 - Portal Mieszkańców > Mierzyn > Metropolia Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Dlaczego przeprowadzili się Państwo do Mierzyna?
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
bonejanglessie
01 lip 2013 : 17:51
Zarejestrowany #2236
Dołączył: 01 lip 2013 : 17:41
postów: 2
Witam!
Jestem uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie. Realizuję program matury międzynarodowej (IB) , która między innymi oparta jest na samodzielnej pracy badawczej. Dlatego też Państwa pomoc jest mi niezbędna do efektywnie przeprowadzonych badań. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, iż informacje zawarte w ankiecie zostaną wykorzystane jedynie w celach naukowych i są anonimowe. Temat mojej pracy to ,,Powody, dla których ludzie przenoszą się z miast na obrzeża na przykładzie Szczecina i okolic’’.

ANKIETA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB POWYŻEJ 16. ROKU ŻYCIA, KTÓRE PRZEZ OKRES MINIMUM JEDNEGO ROKU MIESZKAŁY NA TERENIE SZCZECINA, A NASTĘPNIE PRZENIOSŁY SIĘ NA OKRES MINIMUM ROKU DO MIEJSCOWOŚCI W OKOLICY SZCZECINA

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

http://www.ankietka.pl/ankieta/117574/powody-do-migracji-z-miast-na-obrzeza.html
Powrót do góry
bonejanglessie
04 lip 2013 : 16:34
Zarejestrowany #2236
Dołączył: 01 lip 2013 : 17:41
postów: 2
Ankieta została zakończona. Serdecznie dziękuję wszystkim biorącym udział za pomoc. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Izka_33
07 mar 2014 : 09:02
Zarejestrowany #4013
Dołączył: 28 lut 2014 : 09:22
postów: 1
Wypełniłem ankiete
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System