Forum

Idź do strony   <<      
Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
grześko
24 paź 2013 : 08:34

Zarejestrowany #173
Dołączył: 19 lut 2009 : 11:36
postów: 32
@Mictla
Ależ ja jestem wyluzowany i absolutnie się nie nakręciłem
Nie chcę też na nikogo naskakiwać - doskonale rozumiem tych, którym przeszkadzają głośniki i dzwony, ale nie rozumiem tych, którym przeszkadzają głośniki i nic z tym nie robią poza pisaniem na forum.
Bo głośniki to akurat jest rzecz, na którą moim zdaniem mogą mieć wpływ i rzecz, która obiektywnie patrząc mogła się na niekorzyść tych osób zmienić.
Wymieniałem opinie i próbowałem już dawno poradzić - tutaj - ale może ktoś uznał to za naskakiwanie?

Zatem może nie tylko więcej luzu - ale też więcej inwencji

grześko
Powrót do góry
Mictla
24 paź 2013 : 13:57
Zarejestrowany #949
Dołączył: 09 wrz 2012 : 13:40
postów: 37
no to się cieszę że się choć troszkę ze sobą zgadzamy
co do zrobienia czegoś poza pisaniem na forum: jeśli o mnie chodzi narazie dorzucam tylko swoje 3 grosze pisząc własne zdanie na tym forum ale gdy zbuduje się nowy kościół a sytuacja będzie wciąż taka sama to proszę mi wierzyć, że wtedy na pisaniu się nie skończy... bo kościół będzie już wtedy nie 800 a 150 m ode mnie

Mictla
Powrót do góry
grześko
24 paź 2013 : 23:55

Zarejestrowany #173
Dołączył: 19 lut 2009 : 11:36
postów: 32
Na dzwony wówczas też nie poradzisz (a zapewne będziesz miała gorzej), ale co do głośników zyskasz argument, że skoro kościół tak duży - to i nagłaśnianie na zewnątrz traci na zasadności (bo ludzie się w środku pomieszczą).


grześko
Powrót do góry
Idź do strony   <<       

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System