Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
rysiu2801
23 cze 2011 : 18:57
Zarejestrowany #584
Dołączył: 23 cze 2011 : 11:58
postów: 3
Serdecznie gratuluję redaktorom strony mierzyn24.pl, do której dotarłem po raz pierwszy. Krótko mówiąc- jestem pod wrażeniem zarówno ze względu na jej treść jak i szatę graficzną.
A teraz króciutko. Jestem stosunkowo nowym mieszkańcem Mierzyna, stąd moje rozeznanie dotyczące działalności kulturalnej naszej miejscowości- jest dosyć nikłe. Jeśli się mylę- proszę o sprostowanie- otóż zauważyłem brak w niej zespołów instrumentalno- wokalnych zarówno tych dziecięcych, jak i , że się tak wyrażę, dla dorosłych. Ze względu na moje zainteresowania jak i doświadczenia zgłaszam chęć stworzenia zespołu teatralno- kabaretowo- muzycznego bez ograniczeń wiekowych- czyli od -nastu do ... wielu lat. Jeśli czytający zainteresują się tą formą rozrywki (w całym tego słowa znaczeniu)- proszę o opinię. Dziękując za uwagę życzę wspaniałego lata.
Powrót do góry
agacia71
23 cze 2011 : 19:27
Zarejestrowany #263
Dołączył: 09 sie 2009 : 17:38
postów: 27
Witaj rysiu
Ja mieszkam 3 lata w mierzynie i jak do tej pory zauważyłam, że nasza pani wójt stawia na kulturę, ale niestety imprezy które organizuje są dla ludzi starszych -nie mam nic przeciwko temu, kiedyś też będę stara i też będę korzystała z dobrodziejstw kultury.W bibliotece organizowane są czasami spotkania z autorami .Pomysł jest super , znam parę młodych osób które by się do tego przyłączyły, gorzej jest z lokalem .W Mierzynie nie ma świetlicy zostaje biblioteka lub szkoła .
Pozdrawiam
Powrót do góry
rysiu2801
23 cze 2011 : 20:15
Zarejestrowany #584
Dołączył: 23 cze 2011 : 11:58
postów: 3
Z tym Agaciu jest najmniejszy problem. Lokal się znajdzie- potrzebni są chętni. Pozdrawiam.
Powrót do góry
agacia71
26 cze 2011 : 12:45
Zarejestrowany #263
Dołączył: 09 sie 2009 : 17:38
postów: 27
Rysiu na dobry początek znam kilka młodych osób , którzy są zainteresowani. Sami próbują tworzyć śmieszne filmiki i puszczają je na You Tube możesz sobie oglądnąć pod nazwą mocny funfel .
Powrót do góry
ggosia
26 cze 2011 : 13:42

Zarejestrowany #138
Dołączył: 15 lis 2008 : 21:05
postów: 186
Chętni będą na pewno ponieważ niema co tu robić , a ludzi mieszka tu mnóstwo .Wielu jest utalentowanych , a wielu leniwych którym nie chce się po prostu dojeżdżać do miasta . Myślę,że jeśli powstała by jakaś ciekawa propozycja tu na miejscu znaleźli by się chętni:)

Wymasować Ci stopy?:)
www.refleksolog.szczecin.pl
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System