Forum

Moderatorzy: admin, moderator1, żaba, kacper, tomek24, marylka, moderator
Autor Odpowiedzi
isabel
27 mar 2009 : 17:39

Zarejestrowany #95
Dołączył: 02 wrz 2008 : 08:30
postów: 149
Po zimie powstało w jezdni pełno nowych dziur - obecnie tą ulicą jeździ się slalomem. Dość dodać, że nie ma chodników dla pieszych, ani oświetlenia, a jest to droga uczęszczana przez większość mieszkańców tej strony Mierzyna oraz osoby jadące do i ze Stobna. Na wstępie może by połatać chociaż te dziury, w następnej kolejności zabrać się za chodniki i oświetlenie? W przyszłości ma tu przecież powstać szkoła.
Powrót do góry
martynahpt
28 kwi 2009 : 13:24
Zarejestrowany #33
Dołączył: 14 lip 2008 : 18:09
postów: 58
dokladnie racja, jak jade tamtedy, ajezdze codziennie ta droga to wlasnie slalomem ale czasem nie da sie zjechac bo albo pieszy, albo inne auto i wtedy zalicza sie dziure, masakra. A chodniki to obowiazkowo by sie przydaly.

Pozdrawiam
MARTA
Powrót do góry
ggosia
28 kwi 2009 : 20:31

Zarejestrowany #138
Dołączył: 15 lis 2008 : 21:05
postów: 186
Oczywiście na ul,Długiej nie łata się dziur inne drogi załatali naszej Długiej nie. Ciemno,bez chodnika,żal mi tych którzy są zmuszeni chodzić po ciemku,bo to naprawdę strach,odcinek prosty auta się rozpędzają,łatwo to sobie wyobrazić.Może ktoś w końcu pomyśli,że tą ulicą wracają dzieci ze szkoły i one nie mają gdzie uciec bo niema pobocza, strach jechać rowerem.Mam nadzieję,że władze nasze nie czekają,aż się coś stanie,żeby coś w tej sprawie zrobić.

Wymasować Ci stopy?:)
www.refleksolog.szczecin.pl
Powrót do góry
isabel
21 maj 2009 : 15:40

Zarejestrowany #95
Dołączył: 02 wrz 2008 : 08:30
postów: 149
W końcu te dziury załatali.:)
Powrót do góry
kaktusik12
21 maj 2009 : 20:37
Zarejestrowany #85
Dołączył: 09 sie 2008 : 08:53
postów: 193
O której ul.Długiej mówicie? Są dwie...
Powrót do góry
isabel
25 maj 2009 : 17:44

Zarejestrowany #95
Dołączył: 02 wrz 2008 : 08:30
postów: 149
Ja mam na myśli odcinek od skrzyżowania ze światłami do Stobna. Ale fakt, że z Długą jest niezłe zamieszanie. Kierowcy z przesyłkami czy materiałami na budowę, szukający konkretnego numeru, zupełnie nie mogą się połapać. W tygodniu zwykle kilku dopytuje się mnie o poszczególne numery, a ja nawet nie jestem w stanie im pomóc, bo sama się w tym gubię. Jak ta Długa się ciągnie i jak jest numerowana? Domy, stojące na rogach Długiej i przecznic, raz mają adres Długa, raz adres przecznicy, jeszcze całe mnóstwo numerów z dodanym A i bez logiki, że np. parzyste po jednej stronie, nieparzyste po drugiej... Zawsze się śmieję, że powinnam mieć na podorędziu wydrukowaną mapę Mierzyna z dokładną numeracją Długiej, skserowaną w kilkudziesięciu kopiach, by wręczać ją tym zdezorientowanym kierowcom pomp do betonu, tirów, wywrotek i firm kurierskich.:)
Powrót do góry
ggosia
25 maj 2009 : 18:37

Zarejestrowany #138
Dołączył: 15 lis 2008 : 21:05
postów: 186
Kaktusik12 Długie nie są dwie, jest jedna ulica Długa , ale tak jak pisze isabel jest z nią dłuuuugi problem. Bardzo często kurierzy mają problem ze znalezieniem adresu a my mieszkańcy tej ulicy sami nie wiemy gdzie sa jakie numery. Idąc na spacer przyglądam się numeracji i sama nie wiem jak to jest możliwe że bliski numer mojego- jest na drugim końcu Mierzyna.

Wymasować Ci stopy?:)
www.refleksolog.szczecin.pl
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System